Organizator Spółdzielni – Netsprint

Dostarczanie danych - schemat

Organizatorem Spółdzielni Danych jest firma Netsprint, która nawiązuje współpracę z Dostawcami danych oraz buduje i stale podnosi jakość profili użytkowników stworzonych w oparciu o te dane.

Netsprint posiada zaawansowaną technologię do analizy informacji o zainteresowaniach użytkowników – platformę Netsprint Audience.

Netsprint wykorzystuje istniejące relacje z wydawcami zbudowane przez sieć Adkontekst do pozyskiwania najbardziej wartościowych Dostawców danych.

Platforma technologiczna Netsprint Audience

Platforma Netsprint Audience jest rozwijana od 2009 roku. Jej główne zalety to:

  • Skalowalność i wydajność – największe wdrożenie platformy obsługuje obecnie ponad 4 mld odsłon miesięcznie (nie ma ograniczeń technicznych, aby ten ruch wielokrotnie zwiększyć).
  • Budowanie profili w czasie rzeczywistym – platforma gromadzi wszystkie informacje na temat zachowań użytkowników i umożliwia ich efektywne wykorzystanie w chwili budowania profilu. Dzięki temu nawet kampanie oparte o dedykowane profile użytkowników mogą być uruchomione w kilkanaście minut od czasu rozpoczęcia ich przygotowywania.
  • Wsparcie dla działań brandingowych i efektywnościowych – dzięki szerokiemu zakresowi analizowanych danych platforma stworzy atrakcyjną ofertę dla wszystkich segmentów rynku.
  • Zaawansowane algorytmy testowane w praktyce – wszystkie algorytmy rozwijane są pod kątem optymalizacji celu kampanii reklamowej klienta. Od 2013 roku technologia jest wykorzystywana z powodzeniem również w sieci Adkontekst (gdzie często mamy dostęp do systemu analitycznego klienta).
  • Wykorzystanie danych w ekosystemie RTB – obecnie Netsprint prowadzi konkretne integracje, jak i szereg rozmów umożliwiających w przyszłości wykorzystywanie profili przez stronę popytową RTB.

Bezpieczeństwo danych w DMP Spółdzielnia Danych - Netsprint AudienceBezpieczeństwo danych

W systemie Netsprint Audience, będącego sercem Spółdzielni danych, nie są gromadzone żadne dane wrażliwe, których ewentualna kradzież mogłaby spowodować szkody moralne lub materialne.

System gromadzi i przetwarza jedynie dane o kliknięciach, odsłonach i wyszukiwaniach wykonanych przez użytkownika oraz ogólne dane demograficzne, podane przez niego w dobrowolnych ankietach i formularzach (z wyłączeniem wszelkich danych osobowych).

Żadne dane umożliwiające bezpośrednie zidentyfikowanie osób nie są przechowywane, analizowane, ani udostępniane do sprzedaży.

Zebrane od Dostawców dane są przechowywane na serwerach dedykowanych, a dostęp do nich mają tylko upoważnieni pracownicy Netsprint. Przetworzone informacje o użytkownikach w postaci profili zainteresowań, profili demograficznych i intencji zakupowych są udostępniane w czasie rzeczywistym tylko tym podmiotom, które zakupiły te profile.

Kontakt

aud_icon_1

profile@netsprint.eu

aud_icon_2
(22) 844 49 90
aud_icon_3
Netsprint S.A.
al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa

Napisz do nas